Шановні гості!
Забронюйте номер на сайті «Маріот Медікал Центр» або на рецепції готелю та отримайте сніданок в подарунок! Детальніше

Відпочинок в Трускавці

Відпочинок в Трускавці
Трускавець - самобутній і привабливий бальнеологічний курорт України. Відпочинок у Трускавці приваблює туристів не тільки з України, але й Росії та інших країн СНД. Курортне містечко Трускавець розташоване в живописній долині на півночі від передгір'я Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем моря. Це місто дивовижної природної краси і кришталево чистого повітря, яке розміщене серед чарівних пологих лісистих схилів та стрімких річок. Все це робить відпочинок в Трускавці незабутнім.

Курорт знаходиться на відстані 100 км на південь від м. Львова і в 90 км від західного кордону України. На відпочинок до Трускавця Ви можете дістатися будь-яким зручним для вас транспортом:

 - поїздом,

 - літаком,

 - на автомобілі.

Залізнична  дорога пов'язує його з великими центрами країн СНД і Прибалтики. Між Трускавцем і Львовом курсують електропоїзди, автобуси та маршрутні таксі. У Львові є міжнародний аеропорт.

 

 Відпочинок у Трускавці можливий і влітку і взимку. Багато готелів Трускавця у своєму складі мають сучасні лікувально-діагностичні центри, а також СПА-центри з критими басейнами, що навіть в лютий мороз Ви можете насолоджуватися відпочинком.

Відпочинок на курорті Трускавець

На території Трускавця зосереджені великі запаси підземних мінеральних вод з 14-ти природних джерел і покладів гірського воску - озокериту.

Відпочинок на курорті Трускавець може бути приємним та корисним для здоров’я, оскільки лікування відбувається за допомогою багатьох лікувальних джерел:

 • "Марія",
 • "Софія",
 • "Анна",
 • "Фердинанд",
 • "Броніслава",
 • "Едвард",
 • "Юзя",
 • а королевою лікувальних вод називають мінеральну воду "Нафтуся".

Саме вона і принесла славу курорту Трускавець. Всі, хто їде  на відпочинок  до Трускавеця - їдуть пити "Нафтусю". Трускавецька «Нафтуся»

 • нормалізує обмін речовин,стан шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози,
 • підвищує активність залоз внутрішньої секреції,
 • захищає і відновлює печінкові клітини,
 • виводить з організму радіонукліди, шлаки і недоокислені продукти обміну речовин,
 • має сечогінну, жовчогінну, спазмолітичну, знеболюючу дію,
 • знімає запальний процес у нирках, сечових шляхах, печінці, кишківнику і т.д.

Завдяки імуномоделюючій дії, відновлює захисні сили організму, попереджує онкологічні захворювання. Хто зрозумів смак цієї цілющої води, той зрозумів ціну свого здоров'я.

Відпочинок і лікування на курорту Трускавець круглий рікЛікувальна вода «Нафтуся» трускавецького джерела - гідрокарбонатна магнієво - кальцієва слабомінералізована вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Має специфічний присмак і легкий запах нафти, особливо для тих, хто вживає воду вперше. Сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах, стимулює виведення дрібних каменів і піску з нирок, жовчного міхура, сечо- і жовчовивідних шляхів, зменшує літогенність сечі і жовчі (ліквідовує небезпеку повторного каменеутворення). Звідси і така лірична назва - «Нафтуся», а раніше її називали просто "нафтова вода".

Конкурентом знаменитої карло-варскої солі є трускавецька сіль «Барбара», яку видобувають з високомінералізованої ропи.

Недалеко від курорту знаходиться єдине в світі родовище озокериту. "Чорний віск", як його називають в народі, має протизапальну і анальгетичну дію та посилює гемодинаміку в ушкодженому організмі.

У санаторіях Трускавця лікують захворювання нирок і сечовивідних шляхів, хвороби органів травлення, обміну речовин, а також захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, шкіри, суглобів і хребта.


курорт Трускавць
Трускавець - самобутній і найпривабливіший бальнеологічний курорт України. Він розташований в живописній долині північного передгір'я Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем морить на відстані 100 км. на південь від Львова, серед чарівних пейзажів пологих лісових схилів і стрімких річок. Клімат Трускавця м'який і легко переноситься як просто відпочиваючими, так і...
Детальніше...
Mariot Medical Center
Сучасний готель європейського зразка з медичними послугами "Маріот Медікал Центр" - курортний комплекс, який задовольнить потреби найпримхливіших гостей.

Готель відкрив свої гостинні двері зовсім недавно - в червні 2003 р. Знаходиться в тихому затишному куточку, в самому центрі міста...

Детальніше...
На лікувальній базі готелю можна лікувати наступні захворювання: хронічні хвороби печінки, нирок, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, опорно-рухового апарату, цукровий діабет.
По направленню лікаря проводиться лікування в санаторії Трускавця і діагностичне обстеження за допомогою сучасних методів лабораторної діагностики....
Детальніше...
Нафтуся
Нафтуся - це слабомінералізована (з мінералізацією 0,63-0,85 г/л), майже прісна, гидрокарбонатно-магнієво-кальциева вода, що має специфічний присмак і легкий запах сірководня.

Вона безбарвна, майже прозора, холодна (біля 10°С) і приємна на смак. Можливо, звідси пішла назва "Нафтуся".

Нафтуся Трускавця містить залізо...
Детальніше...