Шановні гості!
Забронюйте номер на сайті «Маріот Медікал Центр» або на рецепції готелю та отримайте сніданок в подарунок! Детальніше

Номерний фонд

Готель пропонує 30 комфортабельних одно- і двомісних номерів, включаючи 4 номери категорії "Одномісний стандартний", 15 номерів категорії "Двомісний стандартний", 9 номерів категорії "Напівлюкс" та 2 номери категорії "Люкс". Всі номери нашого комплексу оснащені відповідно до міжнародних стандартів і мають все для повноцінного відпочинку у Трускавці.

Завдяки невеликій кількості номерів, вишуканості інтер'єру та високій якості обслуговування, створюється атмосфера комфорту і спокою, яка забезпечує нашим гостям можливість повною мірою насолодитися відпочинком. Зупинившись у нашому готелі, Ви отримуєте можливість милуватися красою цього самобутнього краю, оздоровитись і познайомитись з різноманітними цікавими місцями і пам'ятками.

 

 

 


курорт Трускавць
Трускавець - самобутній і найпривабливіший бальнеологічний курорт України. Він розташований в живописній долині північного передгір'я Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем морить на відстані 100 км. на південь від Львова, серед чарівних пейзажів пологих лісових схилів і стрімких річок. Клімат Трускавця м'який і легко переноситься як просто відпочиваючими, так і...
Детальніше...
Mariot Medical Center
Сучасний готель європейського зразка з медичними послугами "Маріот Медікал Центр" - курортний комплекс, який задовольнить потреби найпримхливіших гостей.

Готель відкрив свої гостинні двері зовсім недавно - в червні 2003 р. Знаходиться в тихому затишному куточку, в самому центрі міста...

Детальніше...
На лікувальній базі готелю можна лікувати наступні захворювання: хронічні хвороби печінки, нирок, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, опорно-рухового апарату, цукровий діабет.
По направленню лікаря проводиться лікування в санаторії Трускавця і діагностичне обстеження за допомогою сучасних методів лабораторної діагностики....
Детальніше...
Нафтуся
Нафтуся - це слабомінералізована (з мінералізацією 0,63-0,85 г/л), майже прісна, гидрокарбонатно-магнієво-кальциева вода, що має специфічний присмак і легкий запах сірководня.

Вона безбарвна, майже прозора, холодна (біля 10°С) і приємна на смак. Можливо, звідси пішла назва "Нафтуся".

Нафтуся Трускавця містить залізо...
Детальніше...