Шановні гості!
Забронюйте номер на сайті «Маріот Медікал Центр» або на рецепції готелю та отримайте сніданок в подарунок! Детальніше

Характеристика мінеральних вод і солей міста Трускавець

Нафтуся

Мінеральна вода "Нафтуся"

"Нафтуся" - це гідрокарбонатна магнієво-кальцієва гіпотонічна мінеральна вода. Вживання "Нафтусі" показано при  захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів, таких як сечокам'яна хвороба, пієлонефрит, цистит, простатит і навіть вроджені аномалії. "Нафтуся" ефективно лікує захворювання органів травлення, в числі яких коліти, дискінезія кишківника. "Нафтусю" призначають при хронічних гепатитах і захворюваннях обміну речовин: цукровий діабет, ожиріння і т.д.
Вживання "Нафтусі" сприяє не тільки виведенню дрібних каменів та піску з нирок, жовчного міхура, сечо- і жовчовивідних шляхів, але й усуває небезпеку подальшого каменеутворення. Підвищується активність залоз внутрішньої секреції, діяльності шлунково-кишкового тракту та підшлункової залози. "Нафтуся" надає унікальну відновну  дію на клітини печінки, знімаючи в ній запалення, і так само в нирках і сечових шляхах. Профілактичний прийом мінеральної води "Нафтуся" підвищує імунітет, тим самим знижується ризик виникнення онкологічних захворювань, сприяє виведенню радіонуклідів і шлаків. Лікувальний ефект "Нафтусі" обумовлений жовчогінним, знеболюючим і дезінтоксикаційним впливом на організм.

Мінеральна вода "Марія"

Мінеральна хлоридно-сульфатно-натрієва вода "Марія" з джерела № 1 показана при цукровому діабеті, панкреатиті, більшості захворювань печінки та супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Так само "Марія" дуже ефективна при гастро- і панкреогенних проносах, ентеритах і ентероколітах з прискореним стільцем, запальних захворюваннях, спазмах і невралгіях кишківника. При гастритах з підвищеною кислотністю "Марія" зменшує запальні процеси слизової шлунка, знижує кислотність і нормалізує секрецію шлунка. Плюс до цього, покращується робота нервово-м'язового апарату при гіперацидних  гастритах. Лікувальні властивості "Марії" полягають у тому, що вона знижує шлункову секрецію, стимулює моторику кишківника, активізує жовчоутворення і жовчовиділення, знімає запалення і спазми шлунково-кишкового тракту, знижує концентрацію холестерину в жовчі.

Мінеральна вода "Софія"

Мінеральна хлоридно-сульфатно-натрієва вода джерела № 2 носить назву "Софія", є самою мінералізованою серед усіх вод Трускавця. Лікарі рекомендують її вживання при захворюваннях шлунка і кишківника, хронічних колітах, гастритах і виразковій хворобі, а так само для лікування функціональних закрепів: нервових, нервово-рефлекторних, а також  ентероколіту. Вода "Софія" призначається при стенозах і спазмах дванадцятипалої кишки, блювотаі і зневодненні організму, у вигляді сифонних клізм (промивань), температура води при цьому становить +40-43 градуси Цельсія. При виразковій хворобі вода "Марія" застосовується як внутрішньо, так і у вигляді теплих ван. Лікувальні властивості "Софії" полягають у нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, включаючи шлункову секрецію, підвищенні кислотної функції шлункових залоз і помітне поліпшення обміну речовин, в тому числі і при надлишковій вазі.

Мінеральна вода "Броніслава"

Мінеральна хлоридно-натрієва вода "Броніслава". Через специфічний  присмак  і запах "Броніслава" не вживається всередину, однак вона володіє приголомшливо вираженим ефектом при полосканні горла, з метою лікування хронічного фарингіту і тонзиліту, профілактики частих захворювань верхніх дихальних шляхів. Лікарі рекомендують використовувати полоскання порожнини рота водою "Броніслава" для ефективної санації. У Трускавці, вода "Броніслава" спеціально, для зручності відпочиваючих, подається в бювети вже в підігрітому вигляді.

Мінеральна вода "Юзя"

Мінеральна вода "Юзя" - слабомінералізована вода з ледь вловимим запахом сірководню, добувається з джерела № 4 і має одну видатну особливість - вона містить компоненти, що входять до складу гліцерину. Цим пояснюється її благотворний вплив на шкіру, яка стає пружною і еластичною. З цієї причини "Юзя" використовується для зовнішнього застосування у вигляді ванн, зрошень, промивань, гідромасажу та інгаляцій. Басейн з мінеральною водою "Юзя" або сауна, надають відновну дію на функції суглобів та м'язів, підвищують загальний тонус мускулатури, надаючи тілу легкість. Лікувальні властивості "Юзі" полягають у нормалізації обміну речовин, підвищення рівня молочної кислоти, поліпшенні кровопостачання шкіри, а так само слизової шлунка і кишечника за рахунок розширення капілярів шлунково-кишкової стінки. У той же час, мінеральні вуглекислі і смарагдові ванни з водою "Юзя" дуже ефективні при захворюваннях серцево-судинної системи і супутніх їм хворобах. Лікарі рекомендують зовнішнє застосування "Юзі" при цукровому діабеті і порушенні обміну речовин.

 


курорт Трускавць
Трускавець - самобутній і найпривабливіший бальнеологічний курорт України. Він розташований в живописній долині північного передгір'я Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем морить на відстані 100 км. на південь від Львова, серед чарівних пейзажів пологих лісових схилів і стрімких річок. Клімат Трускавця м'який і легко переноситься як просто відпочиваючими, так і...
Детальніше...
Mariot Medical Center
Сучасний готель європейського зразка з медичними послугами "Маріот Медікал Центр" - курортний комплекс, який задовольнить потреби найпримхливіших гостей.

Готель відкрив свої гостинні двері зовсім недавно - в червні 2003 р. Знаходиться в тихому затишному куточку, в самому центрі міста...

Детальніше...
На лікувальній базі готелю можна лікувати наступні захворювання: хронічні хвороби печінки, нирок, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, опорно-рухового апарату, цукровий діабет.
По направленню лікаря проводиться лікування в санаторії Трускавця і діагностичне обстеження за допомогою сучасних методів лабораторної діагностики....
Детальніше...
Нафтуся
Нафтуся - це слабомінералізована (з мінералізацією 0,63-0,85 г/л), майже прісна, гидрокарбонатно-магнієво-кальциева вода, що має специфічний присмак і легкий запах сірководня.

Вона безбарвна, майже прозора, холодна (біля 10°С) і приємна на смак. Можливо, звідси пішла назва "Нафтуся".

Нафтуся Трускавця містить залізо...
Детальніше...