Шановні гості!
Забронюйте номер на сайті «Маріот Медікал Центр» або на рецепції готелю та отримайте сніданок в подарунок! Детальніше

Медичні послуги

За традицією, плануючи оздоровчу відпустку на бальнеологічному курорті, ми згадуємо передусім про спеціалізовані пансіонати та санаторії. Однак подібні громадські заклади не завжди можуть порадувати достатньо комфортними умовами проживання. Якщо ви їдете в Трускавець на лікування, але при цьому прагнете усамітнення та затишку, запрошуємо до готелю «Маріот Медікал Центр».

Діагностика та лікування, які проводяться в готельно-оздоровчому комплексі «Маріот Медікал Центр», Трускавець.

Маріот Медікал Центр - Фахівці центру   Маріот Медікал Центр - Фахівці центру

Крім зручних номерів ми пропонуємо професійні медичні послуги – на місці, в готелі. При цьому лікування в Трускавці у 2017 році буде для вас доступним, і в цьому вас переконають наші тарифи.

При готелі працює оздоровчий комплекс, оснащений сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням. На гостей чекають досвідчені привітні лікарі, які нададуть консультацію, призначать и забезпечать проведення лікувальних процедур. Приїздіть, якщо вас турбують:

 • Захворювання нирок та сечовивідних шляхів
 • Захворювання органів травлення
 • Серцево-судинні та ендокринні захворювання
 • Порушення роботи опорно-рухового апарату
 • Цукровий діабет
 • Знижений імунітет
 • Підвищена вага

Всі ці хвороби й порушення – далеко не повний перелік проблем, із якими їдуть на курорт Трускавець, де ціни на лікування значно нижчі, ніж розцінки аналогічних оздоровчих центрів у Європі.

За призначенням лікаря проводиться діагностичне обстеження за допомогою сучасних методів лабораторної діагностики, ультразвукове дослідження внутрішніх органів, рентгенологічне дослідження, фіброгастродуоденоскопія, іридодіагностика і ректоманоскопія.

Відпочинок та лікування у Трускавці пропонують багато санаторіїв та пансіонатів курорту. Лікування в санаторіях Трускавця засноване на природних лікувальних факторах: місцевій мінеральній воді, а також апаратній  фізіотерапії. Але лікувальні процедури можуть запропонувати не тільки санаторії Трускавця, але і багато приватних  готелів. Якщо Ви бажаєте проживати в комфортних номерах і при цьому пройти лікувальний курс у сучасному діагностичному центрі, то ласкаво просимо у готель "Маріот Медікал Центр".

Лікування в Трускавці 2017

Лікування Трускавецькими мінеральними водами в поєднанні з бальнео-фізіотерапевтичними процедурами дає стійкий оздоровчий ефект.
Консультація лікаря-терапевта проводиться безкоштовно за індивідуальною схемою оздоровлення та очищення організму.

Маріот Медікал Центр - Медичні послуги   Маріот Медікал Центр - Медичні послуги
Перелік медичних послуг для лікування уТрускавці 2017, які пропонує оздоровчий комплекс «Маріот Медікал Центр»:
 1. Консультації лікаря-терапевта проводяться безкоштовно за індивідуальною схемою оздоровлення і очищення організму.

 2. «Detoxmag» - питний бішофіт. Поповнення джерела: магнію,калію,кальцію, йоду,селену, міді, цинку, хрому та ін. елементів які частково виводяться трускавецькими мінеральними водами. Це оптимізація засвоєння кальцію,загального зміцнення організму, нормалізація роботи шлунку, кишківника, опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової, ендокринної та дихальної систем.

 3. Апаратна фізіотерапія включає наступні види лікування:
  • Магніто-лазеро-терапія, застосовується при захворюваннях практично всіх систем організму. Дана процедура дозволяє лікувати запальні процеси, знімати застій, спазм в різних органах, поновлюючи мікроциркуляцію; підвищуючи реологічні властивості крові. За допомогою ультрафонофорезу досягається глибоке проникнення лікарських препаратів в проблемні зони, настає ефект знеболення, відновлюється нормальна іннервація уражених клітин і відновлюється їх працездатність.

  • Ампліпульстерапія - вплив з лікувальною метою постійними синусоїдальними електричними струмами середньої частоти. Відбувається істотне гальмування больової чутливості, розсмоктування набряку, стимуляція трофіки і тканинного обміну. Ритмічне скорочення м’язевих волокон сприяє покращенню периферичного кровооббігу, розвитку колатералей. Ампіпульстерапія відрізняється м’якістю дії та більшою глибиною проникнення. Досягаються дії: анальгезуюча, трофічна, спазмолітична, стимулююча нервово-м’язевий апарат, рефлекторно-сегментарна, місцева та загальна. Дана процедура ефективна, як при захворюваннях суглобів, хребта, периферичної нервової системи, наслідках травм опорно-рухового апарату, так і при захворюваннях внутрішніх органів: дискінезії кишківника та жовче-видільної системи, органів гінекологічних, нирок, хворіб ЛОР-огранів, бронхіальній астмі, гіпертонічній хворобі, захворюваннях судин та ін. Медичний препарат, що вводиться у поражену ділянку, проникає глибше і швидше. Досягається максимальний ефект дії струму та медикаментів.

  • Діодинамотерапія (діодинамофорез) - використання з лікувальною метою постійних електричних напівсинусоїдальних струмів. Відбувається гальмування больової чутливості, розсмоктування набряку, стимуляція трофіки і тканинного обміну. Під впливом ДДТ проявляється гальмівний вплив на симпатичну нервову систему: спазм артеріол зникає, нормалізується колатеральний крово- і лімфообіг, зменшується набряк. Таким чином досягаються такі дії як анальгезуюча, трофічна, протизапальна, стимулююча нервово-м’язевий апарат та інші, залежно від розміщення в активній зоні анода чи катода. Медичний препарат, що вводиться у поражену ділянку, проникає глибше і швидше. Досягається максимальний ефект дії струму та медикаментів. Дана процедура ефективна при всіх захворюваннях, що супроводжуються больовим синдромом, порушенням кровооббігу і трофіки. Це захворювання периферичної нервової системи, суглобів, хребта, дискінезії шлунково-кишкового тракту, розсмоктуюча терапія при келоїдних рубцях та дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів та хребта.

  • КВЧ-терапія - це процедура, яка налаштовує органи на свій власний нормальний біоритм функціонування і нормалізує імунний статус організму. КВЧ - терапія не має протипоказань та побічних ефектів, не викликає алергічних реакцій.

  • Надвенна лазеро-терапія. Показання: гіпертонічна хвороба, ожиріння чи надлишкова вага,цукровий діабет,імунодефіцитні стани,вірусні та бактеріальні процеси в організмі, системні захворювання організму і різноманітні алергічні процеси (бронхіальна астма, дерматити, обструктивний бронхіт). За допомогою даної процедури зменшується рівень алергенів крові, нормалізується імунітет,стабілізується артеріальний тиск,знижується рівень холостерину,цукру в крові,виводяться токсини.

  • Електрофорез, гальванізація - процедури, які за допомогою струму дозволяють донести до ураженого органу медичний препарат. Ефект полягає в поєднанні дії струму і лікувального медичного препарату, що вводиться в організм. Досягається знеболюючий, протизапальний і спазмолітичний ефекти та інші.

  • Сліпе зондування - тюбаж - на основі питного бішофіту,володіє жовчогінним ефектом, стимулює роботу травниї залоз,має послаблюючу дію,знімає запальний процес слизової шлунку і кишківника. Процедура доповнюється електрофорезом ділянки жовчевого міхура від застійної жовчі, зняття спазмів сфінктерів та запалення жовчного міхура,нормалізує роботу кишківника.

  • Синглетно-киснева терапія у вигляді пінки. Процедура активує обмінні процеси в організмі, стимулює функцію залоз внутрішньої секреції, нормалізує тонус судин і покращує текучість крові,збагачує кров киснем,нормалізує рівень соляної кислоти шлунку,має імуностимулюючий вплив,впливає на глистні інвазії.

  • Інгаляції на відварах лікувальних трав чи медичних препаратах дозволяють ефективно лікувати захворювання верхніх дихальних шляхів, бронхів легень, в тому числі з алергічним компонентом. Ультразвуковий розпилювач доносить діючу речовину до найглибших відділів легень. Профілактичні інгаляції на стерильній морській воді відновлюють захисні функції епітелію всіх дихальних шляхів, пазух носа, усувають алергічний компонент, активують систему імунного захисту на всіх слизових

  • Дарсонвалізація - метод електротерапії, який покращує капілярний кровообіг та живлення тканин і шкіри, регулює тонус судин, процеси жировиділення, стимулює процеси загоєння, знижує чутливість нервових закінчень. Використовується при лікуванні судинних захворювань (гіпертонічні хвороби, мігрені, варикозні хвороби), неврологічних (невралгії, неврозів, нейропатії), функціональних та органічних захворюваннях шлунково - кишкового тракту, а також при шкірних захворюваннях, які супроводжують проблемну та жирну шкіру, вугрі, себорею і т.д. Стимулює відновлення волосяних цибулинок, покращує ріст волосся.


 4. Лікувальна аплікація з мулово-сульфідної грязі затоки «Сиваш». Грязелікування позитивно впливає на захворювання серцево-судинної системи (покращує кровообіг органів і всього тіла), нервової системи (впливає на нервові закінчення) опорно-рухового апарату (лікує остеохондроз, остеоартроз, сколіоз). Лікування грязями «запускає» процеси активного омолодження організму, регенерує шкірні покрови, підвищує тонус м’язів, розгладжує зморшки.

 5. Перлинно-мінеральні ванни на основі бішофіту з екстрактами різноманітних трав. Ванни на основі бішофіту володіють антистресовим, загальнозміцнюючим ефектом нормалізують артеріальний тиск, стабілізують роботу серцево-судинної та нервової систем, покращують сон. Нормалізують кровообіг, трофіку тканин і обмін речовин, регулюють функціональний стан центральної нервової системи, знімають, дратівливість і втомленість, полегшують м’язеві, суглобові і ревматичні болі.

 6. Підводний душ-масаж. Ефект від масажу струменем води має виражений вплив при різноманітних нервових і психо-емоційних розладах, захворюваннях опорно-рухового апарату (остеохондроз, радикуліти, посттравматичні болі), серцево-судинної системи, вегето-судинній дистонії, розладах шлунково-кишкового тракту, гастритах та інших захворюваннях.

 7. Підводний струменевий душ-масаж комбінований на основі бішофіту. Поєднана процедура водного масажу на основі мінеральної води з бішофітом потенціює ефект від масажу, сприятливо впливає на психо - емоційну сферу, нормалізує тиск, лікує остеохондроз, остеопороз.

 8. Масаж ручний - профілактичний масаж (релаксуючий, тонізуючий), лікувальний (лімфодренажний, сегментарний, вакуумний, антицелюлітний). Ручний масаж є ефективним методом лікування і профілактики різних недуг. Масаж сприяє ліквідації болів, набряків, спайок, нормалізації статевої функції, прискоренню процесів регенерації травмованих тканин. Масаж відновлює силу стомленого м’яза, підвищує її працездатність, укріплює суглоби.

 9. Альгінатне мінеральне обгортання «Кокон» - двокомпонентна мінеральна водорослева маска для тіла виводить токсини і надлишок міжклітинної рідини, підсилює лімфоток, дозволяючи за одну процедуру зменшити обєм стегон від 0,5 до 3 см. Чудова  процедура зволоження в поєднанні з живленням мінералами і активними речовинами морських водоростей дає можливість отримати швидкий і стійкий ліфтинг-ефект незалежно від вікових та структурних особливостей шкіри.

 10. Глибинний прогрів з ліфтинг-ефектом - експрес-програма для досягнення максимального результату за допомогою глибинного прогріву. Підвищує ефективність антицелюлітного і ліфтинг-масажів. Рекомендована клієнтам з протипоказаннями до теплових процедур.

 11. Гарячий ліфтинг-шоколад - маска гормону задоволення для розслаблюючих і ліфтинг - програм всього тіла. Ексклюзивний догляд і справжнє задоволення. Це не тільки поліпшуюча настрій екзотика, а й процедура, що сприяє збереженню вологи у всіх шарах шкіри.

 12. Програма для ніг «Легкі ніжки» - програма спрямована на зняття набряклості і втоми ніг. Знижує больові відчуття при ходьбі, зміцнює стінки судин і стимулює процес виведення зайвої рідини.

Маріот Медікал Центр - Медичні послуги   Маріот Медікал Центр - Медичні послуги

Курорт Трускавець: ціни на лікування

 

№ п/п Назва процедури Вартість
процедури (грн.)
1 Апаратна фізіотерапія:
- магніто-лазеро-терапія
- УЗ-терапія на медпрепараті
- УЗ-терапія без препаратів
- магніт + УЗ-терапія (на одну ділянку)
- Ампліпульстерапія
- Діодинамотерапія (діодинамофорез)
- сліпе зондування - тюбаш
- КВЧ-терапія
- лазеро-терапія
- надвенна лазеро - терапія
- електрофорез
- інгаляції лікувальні та профілактичні
- дарсонвалізація (тривалість процедури 10 хв.)
- киснева пінка на корені солодки

45,00
45,00
45,00
70,00
50,00
50,00

45,00
35,00
35,00
35,00
35,00
35,00
35,00
10,00
2 «Detoxmag» - питний бішофіт 10,00
3 Лікувальна аплікація з мулово-сульфідної грязі затоки «Сиваш» 35,00
4 Озокеритна аплікація 1 шт. 50,00
5 Перлинно-мінеральна ванна на основі бішофіту (з екстрактом ялівцю, розмарину) 90,00
6 Перлинно-мінеральна ванна на основі бішофіту (з екстрактом меліси) 90,00
7 Перлинно-мінеральна ванна на основі бішофіту (з екстрактом валеріани) 90,00
8 Перлинно-мінеральна ванна на основі бішофіту (з екстрактом календули) 90,00
9 Підводний струменевий душ-масаж комбінований. 110,00
10 Підводний струменевий душ-масаж комбінований на основі бішофіту. 150,00
11 Загальний масаж (за 1год.)
Антицелюлітний масаж комбінований
(ручний 30хв., вакуумний 10хв.)
Масаж спини
Масаж шийно-комірцевого відділу
Масаж грудного відділу
Масаж попереково-крижового відділу
Масаж ніг
Лімфодренажний масаж ніг
180,00
150,00

100,00
60,00
20,00
20,00
80,00
100,00
12 Альгінатне мінеральне обгортання «Кокон» 420,00
13 Глибинний прогрів з ліфтинг-ефектом 240,00
14 Гарячий ліфтинг-шоколад 450,00
15 Програма для ніг «Легкі ніжки» 200,00
 • Даний прас цін на лікувальні послуги може коригуватись на місці обстеження та доповнюватись лікарем - спеціалістом.
 • Мінімальний курс лікування - від 18-24 днів.

Зателефонуйте нам, щоб отримати більше інформації про медичні послуги в готелі «Маріот Медікал Центр».


курорт Трускавць
Трускавець - самобутній і найпривабливіший бальнеологічний курорт України. Він розташований в живописній долині північного передгір'я Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем морить на відстані 100 км. на південь від Львова, серед чарівних пейзажів пологих лісових схилів і стрімких річок. Клімат Трускавця м'який і легко переноситься як просто відпочиваючими, так і...
Детальніше...
Mariot Medical Center
Сучасний готель європейського зразка з медичними послугами "Маріот Медікал Центр" - курортний комплекс, який задовольнить потреби найпримхливіших гостей.

Готель відкрив свої гостинні двері зовсім недавно - в червні 2003 р. Знаходиться в тихому затишному куточку, в самому центрі міста...

Детальніше...
На лікувальній базі готелю можна лікувати наступні захворювання: хронічні хвороби печінки, нирок, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, опорно-рухового апарату, цукровий діабет.
По направленню лікаря проводиться лікування в санаторії Трускавця і діагностичне обстеження за допомогою сучасних методів лабораторної діагностики....
Детальніше...
Нафтуся
Нафтуся - це слабомінералізована (з мінералізацією 0,63-0,85 г/л), майже прісна, гидрокарбонатно-магнієво-кальциева вода, що має специфічний присмак і легкий запах сірководня.

Вона безбарвна, майже прозора, холодна (біля 10°С) і приємна на смак. Можливо, звідси пішла назва "Нафтуся".

Нафтуся Трускавця містить залізо...
Детальніше...